شرکت بازرگانی تکین لوح زرین

شرکت بازرگانی تکین لوح زرین اولین فروشگاه اینترنتی در زمینه عرضه محصولات اورجینال، کالکتور ادیشن، اکشن فیگور ، بازیهای نسل هشتم ، کنسول باندل های نسل هشتم و پوشاک گیم اورجینال در ایران میباشد.

این فروشگاه بتدریج زمینه فرهنگ سازی استفاده از محصولات اورجینال را در میهن عزیزمان ایران ترویج مینماید.

کلیه محصولات این فروشگاه محدود و به تعداد اندکی تهییه و برای گیمرهای حرفه ای و کلکسیونر های گیمر ایرانی برای فروش قرار گرفته است. و به علت محدود بودن اجناس فقط به مشتریان ویژه ( کلکسیونرهای گیم، مشتریان ثابت و شناخته شده ) و مغازه دارانی که بصورت عمده خرید میکنند و همچنین مشتریانی که محصولات را پیش خرید کرده اند، عرضه و ارسال خواهد شد.

کلیه مشتریانی که برای اولین باز از این فروشگاه خرید نمایند به عنوان مشتری ویژه شناخته خواهند شد و از مزایای ویژه ای بهره مند خواهند شد.

مزایای ویژه شامل: ارسال رایگان - ارسال محصول بدون پرداخت وجه – شرکت در قرعه کشی های ماهیانه و تخفیف در خریدهای بعدی میباشد.

شرکت بازرگانی تکین لوح زرین آماده همکاری با کلیه فروشگاه ها در مراکز استانها میباشد.

بزودی گیم نت نسل هشتم مجهز به کنسولهای نسل هشتم و صندلی های مخصوص گیم در تهران و مراکز استانها راه اندازی خواهد شد.

نحوه ارسال و پرداخت

کلیه محصولات این فروشگاه بصورت حضوری در فروشگاه فیزیکی واقع در کیش ( پاساژ زیتون ) و تهران ( بزودی) و غیر حضوری توسط فروشگاه مجازی، بصورت پیش خرید ( تحویل و پرداخت درب منزل ) و خرید نقدی ( تحویل فوری ) انجام خواهد شد.

با دعوت از 10 نفر از دوستان خود تا بیست هزار تومان تخفیف بهره مند شوید.

مشتریان محترمی که در این سایت عضو شده اند میتوانند با دادن ایمیل خود به دیگران و ثبت ایمیل معرف در هنگام ثبت نام بصورت اتوماتیک از تخفیف استفاده نمایند .

با خرید 200 هزار تومان نقدی از کوپن تخفیف 50 هزارتومانی بهره مند شوید.

با خرید نقدی تا سقف 200 هزار تومان ، پنجاه هزار تومان کوپن تخفیف بگیرید و چنانچه تا 700 هزار تومان کوپن تخفیف جمع آوری کنید ، یک دستگاه PSVita برنده خواهید شد، و یا از کوپن های تخفیف خود در خرید های بعدی استفاده نمایید.

پشتیبانی آنلاین

 Yahoo ID : homanfekri@yahoo.com